ZŠ a MŠ Živanice

18.11.2022 Ředitelské volno

Školní družina

Obsah obrázku osoba, dítě, interiér, chlapec Popis se vygeneroval automaticky.  Obsah obrázku tráva, exteriér, země, osoba Popis se vygeneroval automaticky.

Školní družina zabezpečuje dětem nejen odpočinek, rekreaci, ale také zajímavé a smysluplné využití volného času, aktivity dětem nenutíme, ale nabízíme. Podněcujeme jejich přirozený zájem o hru a pohyb. Velký důraz klademe na pobyt dětí venku, podporujeme jejich pohybové a sportovní  aktivity a zaměřujeme se také na rozvíjení vztahu dětí k přírodě. Máme k dispozici školní zahradu plnou zeleně, dále moderní víceúčelové hřiště s umělým povrchem, průlezky, pískoviště. Obvyklé jsou také procházky a různé hry a činnosti v lese. Ve škole využíváme hernu, prostor pro malování a tvoření a relaxační čtecí koutek s knihovnou. Děti mají také možnost navštěvovat nejrůznější zájmové kroužky. Školní družina je určena žákům 1.- 4. ročníku. Využití školní družiny je zpoplatněno částkou 50,-/měsíc.

Provoz

• ranní družina: 6:40 – 7:40
  • odpolední družina: 12:00 – 15:00 (pro žáky 1. a 2.ročníku do 15,30)

dnes, čtvrtek 25. 4. 2024
sobota 27. 4. skoro jasno 18/5 °C
neděle 28. 4. polojasno 20/11 °C

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Po teplém Marku se často ochlazuje.

Svátek má Marek

Zítra má svátek Oto

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den duševního vlastnictví
  • Mezinárodní den vzpomínky na Černobyl